+371 26 - 328 - 224

Pakalpojumi

Līgavas kāzu pušķis

Ievērojot tradīcijas, līgavas kāzu pušķi jāizvēlas līgavainim, taču līgavainis nedrīkst redzēt līgavas tērpu līdz pat kāzu ceremonijai, tādēļ mēdz būt, ka kāzu pušķis nepiestāv līgavas kleitai vai kopējam tēlam. Lai izviarītos no tādiem misēkļiem kāzu pušķi vēlams pasūtīt līgavainim un līgavai kopā.

 MŪSDIENĀS IR NO KĀ IZVĒLĒTIES!

Simtiem ziedu veidu – sākot no klasikas (rozēm, lillijām, orhidejām), beidzot ar kallām un lauku ziediem. Desmitiem krāsu un nokrāsu, milzīgs dekoru skaits – krelles, pērlītes, audumi, lentītes... - orientēties šādā daudzveidībā nav viegli, tādēļ līgavām palīgā nāk floristi, kuri pielieto savas zināšanas, lai izveidotu visoptimālākos un piemērotākos variantus un risinājumus.

Pastāv arī daudz citu veidu kā kāzas padarīt par neaizmirstamu un spilgtu notikumu jaunlaulāto dzīvē. Piemēram, pušķis—dublieris (gadījumam, ja līgava nevēlas šķirties no sava pušķa pēc ceremonijas un mest to nākamajai līgavai), piespraude līgavainim, vedējmātes pušķis, pušķis tuvai draudzenei, ziedi līgavas frizūrā, kas izceļ viņas skaistumu, kā arī telpu un kāzu korteža rotājumi.

IETEIKUMI LĪGAVAI PUŠĶA IZVĒLĒ

  1. Pārliecinieties, ka pušķī tiks izmantoti vienīgi tikko griezti ziedi, lai tas būtu svaigs visā svinību garumā.
  2. Izvēloties pušķi, veltiet uzmanību tam, kāda krāsā un stilā ir Jūsu kāzu kleita. Spilgti pušķi var būt kā “rozīnīte”, bet tos ir jāizvēlās rūpīgi, jo līgavas pušķim jābūt harmonijā ar līgavas kleitu. Nevajadzētu izvēlēties pušķi, kura krāsa pilnīgi sakrīt ar kleitu, citādi tas pazudīs uz tērpa fona.
  3. Izvēlieties ērtu un vieglu pušķi. Atcerieties — tas ir Jūsu pavadonis visas dienas garumā!
  4. Neskatoties uz pušķa formu, pārliecinieties, ka ziedi tajā ir kārtīgi piestiprināti.
  5. Par klasisko tiek uzskatīts pušķis no baltām rozēm, ko var papildināt ar pērlēm, lentām un citiem dekoriem.
  6. Līgavas kāzu pušķi vislabāk ir turēt nedaudz zemāk par vidukli un pagrieztu pret publiku, lai pat nejaušās fotogrāfijās būtu redzams visa kāzu tēla burvīgums.
  7. Pušķi pasūtīt ieteicams vismaz 2-3 nedēļas pirms kāzām, lai florists spētu pasūtīt visu darbam nepieciešamo
designed by divizion.agency